Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparatie si intretinere microbuz VL-06-FNY

Număr anunț
DA21202505
Autoritate contractantă
COMUNA STEFANESTI (CUI 2573918)
Furnizor / câștigător
NELLVA IMPEX SRL (CUI RO7311306)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.055,80 RON
Valoare atribuită
1.055,80 RON
Data publicării
13.09.2018 11:06
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.055,80 RON

din 1.055,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.