Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cazare pentru participanti la ”Tabara de pictură Maldaresti plein-air 2018”
- Număr anunț
- DA21209834
- Autoritate contractantă
- MUZEUL JUDETEAN AURELIAN SACERDOTEANU (CUI 2541240)
- Furnizor / câștigător
- CRIVEANU SRL (CUI 15179738)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 18:46
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 18:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro