Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICIUL DE SALUBRIZARE - COLECTAREA SEPARATA SI TRANSPORTUL SEPARAT AL DESEURILOR MUNICIPALE
- Număr anunț
- DA21209036
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCA MONTANA (CUI 3227190)
- Furnizor / câștigător
- BCA VIO SERVICE (CUI RO26119987)
- Cod CPV
- 90511200-4 · Servicii de colectare a gunoiului menajer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.080 RON
- Valoare atribuită
- 67.080 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 15:47
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67.080 RON
din 67.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro