Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICIUL DE SALUBRIZARE - COLECTAREA SEPARATA SI TRANSPORTUL SEPARAT AL DESEURILOR MUNICIPALE

Număr anunț
DA21208204
Autoritate contractantă
COMUNA SASCA MONTANA (CUI 3227190)
Furnizor / câștigător
BCA VIO SERVICE (CUI RO26119987)
Cod CPV
90511200-4 · Servicii de colectare a gunoiului menajer (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114.000 RON
Valoare finală
114.000 RON
Data publicării
13.09.2018 15:03
Data finalizării
14.09.2018 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.