Ofertă acceptată Cumpărare directă

Centrala telefonica

Număr anunț
DA21213270
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
AMPATEL S.R.L. (CUI 39172850)
Cod CPV
32551200-2 · Centrale telefonice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
14.09.2018 10:44
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.