Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,5% sub estimat

CREMA CURATAT CIF 500ML/720GR ALB / ORIGINAL + DETARTANT

Număr anunț
DA21208123
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
90600000-3 · Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48 RON
Valoare atribuită
45,84 RON 4,5% sub estimat
Data publicării
13.09.2018 15:00
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45,84 RON

din 48 RON estimat 4,5%

Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 2,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.