Ofertă acceptată Cumpărare directă

Balize si limitatoare de viteza

Număr anunț
DA21213923
Autoritate contractantă
Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
Furnizor / câștigător
VESTA INVESTMENT SRL (CUI RO5891142)
Cod CPV
38571000-8 · Limitatoare de viteza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.620 RON
Valoare atribuită
3.620 RON
Data publicării
14.09.2018 11:10
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.620 RON

din 3.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.