Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICI DE PAZA

Număr anunț
DA21209552
Autoritate contractantă
Asociatia Timisoara 2021 - Capitala Europeana a Culturii (CUI 29217769)
Furnizor / câștigător
SWAT SHIELD SRL (CUI RO33896218)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.220 RON
Valoare atribuită
1.220 RON
Data publicării
13.09.2018 16:43
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 18:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.220 RON

din 1.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.