Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tiparire si livrare imprimate tipizate, conform Anuntului de publicitate nr. 1010649
- Număr anunț
- DA21213761
- Autoritate contractantă
- PUBLITRANS 2000 S.A. (CUI 13008995)
- Furnizor / câștigător
- SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
- Cod CPV
- 79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.135,87 RON
- Valoare atribuită
- 6.135,87 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 11:03
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.135,87 RON
din 6.135,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro