Ofertă refuzată Cumpărare directă

produse lactate

Număr anunț
DA21163958
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU (CUI 4340269)
Furnizor / câștigător
DORNA LACTATE S.A. (CUI RO9689910)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,22 RON
Valoare finală
503,22 RON
Data publicării
07.09.2018 13:33
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
15.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.