Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fisa pentru inscrierea la examenul de licenta/diploma/absolvire/maste
- Număr anunț
- DA21216574
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265 RON
- Valoare atribuită
- 265 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 12:57
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
265 RON
din 265 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro