Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE UNITATE CENTRALA PENTRU COMUNA SINTANDREI - COMPARTIMENT JURIDIC

Număr anunț
DA21216166
Autoritate contractantă
COMUNA SANTANDREI (PRIMARIA) (CUI 4794583)
Furnizor / câștigător
HELION S.A. (CUI RO26471400)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.092 RON
Valoare atribuită
2.092 RON
Data publicării
14.09.2018 12:39
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.092 RON

din 2.092 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.