Ofertă acceptată
Cumpărare directă
spalat curatat covoare
- Număr anunț
- DA21216550
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PETOFI SANDOR LIVADA (CUI 17375110)
- Furnizor / câștigător
- FRANC & CO SRL (CUI RO4004110)
- Cod CPV
- 98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 803,88 RON
- Valoare atribuită
- 803,88 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 12:56
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
803,88 RON
din 803,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro