Ofertă acceptată Cumpărare directă

FINO HARTIE COPT 8M

Număr anunț
DA21213207
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE BRAESCU CALAFAT (CUI 17105834)
Furnizor / câștigător
MILAND SRL (CUI RO14989671)
Cod CPV
37823100-4 · Hartie rezistenta la grasimi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,24 RON
Valoare atribuită
9,24 RON
Data publicării
14.09.2018 10:42
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,24 RON

din 9,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.