Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale

Număr anunț
DA21215223
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA CARAS-SEVERIN (CUI 11381407)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
Cod CPV
44832100-2 · Solutii de decapare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,20 RON
Valoare atribuită
33,20 RON
Data publicării
14.09.2018 11:59
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,20 RON

din 33,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.