Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA BRIDGESTONE 225/65R16C 121R W810 IARNA

Număr anunț
DA21214558
Autoritate contractantă
COMUNA MARASU (CUI 4342685)
Furnizor / câștigător
MIXAJ COM SRL (CUI 5508205)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.983,20 RON
Valoare atribuită
1.983,20 RON
Data publicării
14.09.2018 11:33
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
15.09.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.983,20 RON

din 1.983,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.