Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat portabil Vision Touch VTAP MOVE 12, 12000 BTU, Kit instalare inclus, Clasa

Număr anunț
DA21187245
Autoritate contractantă
ADI - Managementul Deseurilor Teleorman (CUI 26248892)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.773,08 RON
Valoare finală
2.773,08 RON
Data publicării
11.09.2018 17:20
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
16.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.