Ofertă refuzată Cumpărare directă

BAZARCA VRAC

Număr anunț
DA21184688
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
Cod CPV
14212200-2 · Agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79,83 RON
Valoare finală
79,83 RON
Data publicării
11.09.2018 14:13
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
16.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.