Ofertă refuzată Cumpărare directă

EVALUARE PSIHOLOGIA MUNCII

Număr anunț
DA21178105
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala Ilfov (CUI 19039281)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE "NASTASA MARIA MONICA" (CUI 23386653)
Cod CPV
85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.640 RON
Valoare finală
4.640 RON
Data publicării
11.09.2018 09:39
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
16.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.