Ofertă refuzată Cumpărare directă

DALE VIBROPRESATE 50X50 CULOARE CIMENT GROSIME 6CM

Număr anunț
DA21173287
Autoritate contractantă
Comuna Movila (CUI 4365344)
Furnizor / câștigător
OYL EXPERT PAVAJE SRL (CUI 37123800)
Cod CPV
44113120-2 · Dale de pavare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.456,80 RON
Valoare finală
13.456,80 RON
Data publicării
10.09.2018 14:01
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
16.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.