Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET: ACCESORII+COTURI+FITINGURI METALICE+ROBINETI+FITINGURI RAPIDE
- Număr anunț
- DA21210292
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
- Cod CPV
- 44162100-4 · Accesorii de tevarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.210,10 RON
- Valoare atribuită
- 4.210,10 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 08:18
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 08:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.210,10 RON
din 4.210,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro