Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii apa canal pentru sistemul de alimentare cu apa si canalizare de pe raza comunei

Număr anunț
DA21181386
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
MARADI PREST ZEMEŞ S.R.L. (CUI 38825722)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.008,40 RON
Valoare atribuită
21.008,40 RON
Data publicării
11.09.2018 11:51
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.008,40 RON

din 21.008,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.