Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie legume si fructe

Număr anunț
DA21204363
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA "PRIMAVARA (CUI 3228691)
Furnizor / câștigător
CITRUS FRUITS SRL (CUI RO15787832)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
543,10 RON
Valoare atribuită
543,10 RON
Data publicării
13.09.2018 12:27
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

543,10 RON

din 543,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.