Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUNCA PUI SUGAS,PULPA PORC DEZOSAT AMB CONG,PULPE PUI INFERIOARE VRAC

Număr anunț
DA21212705
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.391,25 RON
Valoare atribuită
1.391,25 RON
Data publicării
14.09.2018 10:20
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.391,25 RON

din 1.391,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.