Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole de unica folosinta
- Număr anunț
- DA21208139
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TIC-PITIC (CUI 29433541)
- Furnizor / câștigător
- LIM AUTO COMPACT SRL (CUI RO7993670)
- Cod CPV
- 33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403,45 RON
- Valoare atribuită
- 403,45 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 15:00
- Termen limită
- 21.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
403,45 RON
din 403,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro