Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARUCIOR SCURGERE/TRANSPORT VESELA
- Număr anunț
- DA21211945
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
- Furnizor / câștigător
- TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI RO11687229)
- Cod CPV
- 55000000-0 · Servicii hoteliere, de restaurant si de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.496 RON
- Valoare atribuită
- 3.496 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 09:48
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.496 RON
din 3.496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro