Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii suport pentru formatarea conţinutului site-ului

Număr anunț
DA21207364
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
LIVE DESIGN SRL (CUI 35771474)
Cod CPV
72610000-9 · Servicii de asistenta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.000 RON
Valoare atribuită
13.000 RON
Data publicării
13.09.2018 14:29
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.000 RON

din 13.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.