Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Copiator color A4
- Număr anunț
- DA21219553
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
- Furnizor / câștigător
- ERSTE COPIA CENTER S.R.L. (CUI 38657912)
- Cod CPV
- 30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 989,92 RON
- Valoare atribuită
- 989,92 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 19:31
- Termen limită
- 21.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
989,92 RON
din 989,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro