Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIJAMA+CEARCEAF=OCT 2018=UPU
- Număr anunț
- DA21219680
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.760 RON
- Valoare atribuită
- 13.760 RON
- Data publicării
- 15.09.2018 06:27
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.760 RON
din 13.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro