Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNATI DE CASA AFUMATI

Număr anunț
DA21219786
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 3626999)
Furnizor / câștigător
FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI RO4949971)
Cod CPV
15131130-5 · Carnati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
613,40 RON
Valoare atribuită
613,40 RON
Data publicării
16.09.2018 11:40
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

613,40 RON

din 613,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.