Ofertă acceptată Cumpărare directă

legume fructe

Număr anunț
DA21226183
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ACADEMIA PITICILOR (CUI 17971440)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI RO6413715)
Cod CPV
03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
729,36 RON
Valoare atribuită
729,36 RON
Data publicării
17.09.2018 12:36
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

729,36 RON

din 729,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.