Ofertă acceptată Cumpărare directă

MIX VACUTA PG 2.5KG

Număr anunț
DA21224872
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ (CUI 4485707)
Furnizor / câștigător
JOLDOS PROIMPEX SRL (CUI RO9399070)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38,40 RON
Valoare atribuită
38,40 RON
Data publicării
17.09.2018 11:43
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38,40 RON

din 38,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.