Ofertă acceptată Cumpărare directă

aproduse alimentare

Număr anunț
DA21223163
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "CROITORASUL CEL VITEAZ" GALATI (CUI 13629895)
Furnizor / câștigător
DULCISIMO LIF SRL (CUI RO31486777)
Cod CPV
03222210-8 · Lamai (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,98 RON
Valoare atribuită
115,98 RON
Data publicării
17.09.2018 10:42
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,98 RON

din 115,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.