Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACE DE BIOSPIE PISTOL PROMAG

Număr anunț
DA21225195
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
Cod CPV
33141323-0 · Ace de biopsie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550 RON
Valoare atribuită
550 RON
Data publicării
17.09.2018 11:55
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550 RON

din 550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.