Ofertă refuzată Cumpărare directă

Piatra concasata

Număr anunț
DA21223314
Autoritate contractantă
Comuna Salva (Consiliul Local) (CUI 4347399)
Furnizor / câștigător
CELSIE EXCELENT S.R.L. (CUI RO23013506)
Cod CPV
14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.496 RON
Valoare finală
8.850 RON
Data publicării
17.09.2018 10:47
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.