Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA ANTIPASARI SUPORT INOX 1M 60 TEPI

Număr anunț
DA21219344
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ARTA TIMISOARA (CUI 18272040)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,01 RON
Valoare atribuită
503,01 RON
Data publicării
14.09.2018 16:15
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,01 RON

din 503,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.