Ofertă acceptată Cumpărare directă

FICAT DE PUI,PULPE SUPERIOARE DEZOSATE FARA PIELE,PIEPT DE PUI DEZOSAT AMB.LA PUNGA ÎNTREG, FARA PIE

Număr anunț
DA21225652
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 11 (CUI 29058310)
Furnizor / câștigător
FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
Cod CPV
15112300-9 · Ficat de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,68 RON
Valoare atribuită
647,68 RON
Data publicării
17.09.2018 12:15
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,68 RON

din 647,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.