Ofertă refuzată Cumpărare directă

STRUDEL

Număr anunț
DA21223520
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALECU RUSSO BACAU (CUI 23651032)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI RO1753287)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162 RON
Valoare finală
162 RON
Data publicării
17.09.2018 10:53
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.