Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,1% sub estimat
BISCUITI PICNIC 70 Gr piknik 70gr
- Număr anunț
- DA21220539
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
- Cod CPV
- 15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31,50 RON
- Valoare atribuită
- 28 RON 11,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2018 08:46
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28 RON
din 31,50 RON estimat
11,1%
Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 3,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.