Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARI RCA PENTRU 2 autoturisme

Număr anunț
DA21226679
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Furnizor / câștigător
ARPEMIX-CONSULT BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 27585640)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
950,87 RON
Valoare atribuită
950,87 RON
Data publicării
17.09.2018 12:53
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

950,87 RON

din 950,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.