Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier scolar

Număr anunț
DA21224845
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU VLAHUTA" IASI (CUI 7347130)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
713,45 RON
Valoare atribuită
713,45 RON
Data publicării
17.09.2018 11:42
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

713,45 RON

din 713,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.