Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pensa tip Stammberger 3.5mm

Număr anunț
DA21220260
Autoritate contractantă
Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
Cod CPV
33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.475,20 RON
Valoare finală
3.422 RON
Data publicării
17.09.2018 08:22
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.