Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie reparatii si intretinere motounelte
- Număr anunț
- DA21217099
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public-GOSPODARIE COMUNALA BLAJ (CUI RO13947058)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540,34 RON
- Valoare atribuită
- 540,34 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 13:22
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
540,34 RON
din 540,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro