Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Patuturi gradinita- Proiect "Sanse Egale la Educatie in Vrancea"
- Număr anunț
- DA21208077
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciorasti (CUI 4350432)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
- Cod CPV
- 39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.600 RON
- Valoare atribuită
- 30.600 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 14:57
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.600 RON
din 30.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro