Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ACHIZITIE MOTOFERASTRAU
- Număr anunț
- DA21182241
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "VASILE TOMEGEA" BOROAIA (CUI 14162851)
- Furnizor / câștigător
- FALSTING SRL (CUI RO13264934)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.142,86 RON
- Valoare finală
- 2.142,86 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 12:25
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.