Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dale Finisaj Taiat

Număr anunț
DA21228186
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
BRACOMA SPORT SRL (CUI RO22440428)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138.622,64 RON
Valoare finală
138.622,64 RON
Data publicării
17.09.2018 13:52
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.