Ofertă refuzată Cumpărare directă

Husa pat impermeabila pentru unitati spitalicesti 200*90*15

Număr anunț
DA21223151
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
19231000-4 · Lenjerie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.725 RON
Valoare finală
26.215 RON
Data publicării
17.09.2018 10:42
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.