Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole de papetarie si alte articole din hartie
- Număr anunț
- DA21218287
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,EMIL BRAESCU” MAGURA (CUI 21859372)
- Furnizor / câștigător
- PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474,70 RON
- Valoare atribuită
- 474,70 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 14:28
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
474,70 RON
din 474,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro