Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci polietilena galbeni pt.deseuri medicale de 240 lt

Număr anunț
DA21200299
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,50 RON
Valoare atribuită
127,50 RON
Data publicării
13.09.2018 09:45
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,50 RON

din 127,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.