Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet formulare

Număr anunț
DA21228246
Autoritate contractantă
SCOALA PRIMARA MARTINESTI (CUI 28996253)
Furnizor / câștigător
EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
Cod CPV
22820000-4 · Formulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,62 RON
Valoare atribuită
177,62 RON
Data publicării
17.09.2018 13:54
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,62 RON

din 177,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.